Szybkie i wygodne płatności internetowe zapewnia tpay.com

Techniczną obsługę rejestracji zapewnia firma: expandio ltd

Kurs Manager Umysłu


Cały kurs, trwający 8 tygodni. To 8 spotkań, każde z nich wprowadza kolejny etap w rozwoju. W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika. Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że tego potrzebujesz i wiesz, że praca nad sobą to proces, który wymaga czasu.

ilość: 

1

za szt: 

247,00 zł

do zapłaty: 

247,00


Cena promocyjna 247 zł za cały kurs obwiązuje bezterminowo. Kurs Manager Umysłu realizuje podstawową misję firmy – szerzenie wiedzy psychologicznej w praktycznej formie, dlatego chcemy, aby był dostępny dla każdej osobie zdeterminowanej do rozwoju.

Jeżeli nie posiadasz firmy to podaj imię i nazwisko oraz adres bez numeru NIP.
Podane dane będą tylko wykorzystane do wystawienia faktury VAT lub rachunku.

Informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane przez Psychoedukacja („Organizator”) w celu realizacji umowy, którą z nim zawierasz rejestrując się na tej stronie oraz w celach marketingowych. Twoje dane będą przetwarzane również przez Expandio LTD („Spółka”), która zapewnia techniczną obsługę precesu rejestracji i/lub płatności w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, gdy Spółka lub Organizator zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazania danych innemu administratorowi danych. Powyższe żądania lub sprzeciwy powinny być zgłoszone odpowiednio Spółce lub Organizatorowi.